ChatGPT plus YOUTUBE, streszczenia filmików na YT, chatgpt polecenia, chatGPT kurs, chatGPT e-book

Streszczanie filmików z YouTube? Dzięki ChatGPT to możliwe!

Dzisiaj przygotowałam dla Ciebie coś naprawdę ciekawego. Chcę Ci pokazać super trik, który od jakiegoś czasu pomaga mi znacząco usprawnić mój sposób uczenia się i wyszukiwania informacji. Wykorzystuję to polecenie zarówno w biznesie, jak i codziennym życiu, gdy nie mam ochoty oglądać długaśnych filmików i interesuje mnie tylko soczysta esencja 🍋

Zanim poznasz polecenie i przykłady,  oto kilka powodów, dlaczego warto przeczytać ten wpis do końca i wykorzystać moje polecenie:

👉 Skracanie długich filmów: ChatGPT potrafi w kilka chwil streścić treść długiego filmu, dzięki czemu szybko dowiesz się, czy film zawiera to, co Cię interesuje.

👉Oszczędność czasu: Nie musisz już siedzieć godzinami przed ekranem komputera. ChatGPT wyłuska dla Ciebie to co najważniejsze z filmu. 

👉 Efektywne uczenie się: Jeśli uczysz się na YouTube, chatGPT pomoże Ci wydobyć kluczowe informacje i skrócić czas potrzebny na zdobycie wiedzy. Możesz wykorzystać to polecenie także po zobaczeniu filmu, aby mieć gotowe notatki do powtórek.

👉Dostosowane treści: ChatGPT pozwala spersonalizować treści pod Twoje potrzeby, szukając dokładnie tego, co jest dla Ciebie istotne.

Ciekawa? Poniżej znajdziesz przykład użycia polecenia 🙂

chatgpt polecenia, chatgpt kurs, chatgpt jak streszczac filmiki na yt

Jak widzisz, możesz “ciągnąć” ChatGPT za “język”. Dzięki temu AI rozwinie dla te fragmenty, które są dla Ciebie ważne. 

POLECENIE BRZMI:

Podsumuj to video używając do tego nie więcej niż XXX słów. Użyj wypunktowanej listy. {DODAJ LINK} tytuł: {WKLEJ TYTUŁ}

*Ostrzeżenie: NIE ZAWSZE DZIAŁA*

Chcę być z Tobą szczerą – chatGPT to potężne narzędzie, ale nie zawsze działa idealnie. To polecenie nie zawsze działa – testuję je od dawna (minimum 3 miesiące). W tym czasie miało 75% skuteczności.

Zdarzało się, że ChatGPT informował mnie, że nie ma dostępu do Internetu i nie może stworzyć dla mnie takiego podsumowania. Kilka razy, gdy oceniłam jego odpowiedź klikając kciuk w dół – wszedł na dobre tory i wygenerował prawidłową odpowiedź. 3 razy zupełnie odmówił mi posłuszeństwa i nie chciał pomóc 😉

Warto także pamiętać, że streszczenia mogą nie być super precyzyjne i pomijać pewne kwestie. Z moich testów wynika, że ChatGPT radzi sobie z tym całkiem dobrze, ale zdarzyły mu się drobne pomyłki. Wybaczyłam mu, mam wielkie serce i lubię dziada 😉

Chcesz rozwijać swój mały biznes szybciej i skuteczniej dzięki ChatGPT?

Zapisz się na mojego newslettera, a co tydzień otrzymasz ciekawe polecenia prosto na swoją skrzynkę! Rozwiąż QUIZ, podaj adres e-mail i witaj na pokładzie!

Sprawdź mój mini kurs: ChatGPT i szybszy rozwój małego biznesu i zgarnij gratisowy e-book!

kurs chat gpt, jak uzywac chat gpt, jak sie zalogowac chatgpt, polecenia do chat gpt