Cześć, jestem Ania!

🚀 Pomagam kobietom wykorzystać potencjał chatGPT! Z moimi kursami chatGPT nauczysz się, jak oszczędzać czas, zautomatyzować zadania i skupić się na tym, co naprawdę ważne – rozwijaniu swojego kobiecego biznesu.  Odkryj, jak zamienić chatGPT w swojego niezastąpionego sojusznika w biznesowej dżungli!

ile kosztuje projekt strony, strona na wordpressie, identyfikacja wizualna

moja historia

A było to tak...

Kilka lat temu zamieniłam codzienny mobbing i pracę bez perspektyw na własny fotel, elastyczne godziny pracy i znacznie lepsze pieniądze.

Pracowałam jako freelancerka – copywriterką i projektantka stron na WordPressie. Potem na świat przyszły moje dzieciaki, doba zaczęła się kurczyć w zastraszającym tempie, a ja poczułam frustrację i chęć zmian. 

Ale wiesz co?

Nic mi nie wychodziło. Goniłam własny ogon, ciągle brakowało mi czasu, nie wyrabiałam za zakrętach. 

Wtedy w moim życiu pojawił się ChatGPT. Najpierw mnie wkurzył (helloł, jestem copywriterką, moja branża dostała nieźle po dupie od tego narzędzia!), a potem wskazał drogę.

Zrozumiałam, że nie ma sensu zaklinać rzeczywistości – sztuczna inteligencja już do nas zapukała i mam dwie drogi – chować głowę w piasek i udawać, że nic się nie zmieniło, albo nauczyć się mądrze wykorzystywać to narzędzie.

Chyba wiesz, którą drogę wybrałam! 💫

Liczne zagraniczne kursy oraz samodzielnie eksplorowanie ChatGPT zaowocowało efektami – nagle, zaczęłam mieścić się w wyznaczonym okienku na pracę i zostawała mi jeszcze przestrzeń na bieganie i kawę. Moja firma zaczęła się rozwijać. Zrozumiałam, że to zasługa nie tylko moja, ale także mojego nowego wirtualnego asystenta – ChatGPT! Wiem, jak to jest pracować na etacie, a po godzinach siadać do klawiatury, by realizować zlecenie za zleceniem, mając jeden cel – jak najszybciej uwolnić się od pracodawcy. Wiem również, jak smakuje budowanie biznesu przy dwójce maluchów, które sen mają za nic 😉 

Dzięki tym doświadczeniom jestem świadoma, jakie wyzwania stoją przed kobietami, które chcą działać w onlajnie, ale brakuje im czasu.

Mam więc misję – pokazuję, jak zaprzyjaźnić się z ChatGPT i stworzyć z niego swojego wirtualnego kompana. Zaufało mi już ponad 300 kobiet. To co, chcesz dołączyć do ich grona? 🌸

ULUBIONE HASŁO

NO RISK

NO MAGIC

kilka ciekawostek

Poznajmy się lepiej!

Nie wyobrażam sobie dnia bez...

Kawy!

A tak naprawdę to kilku...

Moja pierwsza piątka Gallupa to:

Wizjoner

Bliskość, Intelekt, Ukierunkowanie i Empatia

A druga piątka to...

Strateg

Dyscyplina, Aktywator, Odkrywczość i Naprawianie

Uwielbiam...

Białe, wytrawne wino

I ser. Dużo sera.

Chciałabym mieszkać...

W Grecji!

Pić pyszne wino, zajadać oliwkami i cieszyć się słońcem

Mam słabość do...

Gorzkiej czekolady

Zakręconych seriali i podcastów kryminalnych