Cześć, jestem Ania!

🚀 Projektuję strony i tworzę kursy dla kobiet, które rządzą swoim biznesem! Pomogę Ci działać skuteczniej i zarabiać więcej, dzięki nowoczesnym narzędziom. Łączę wiedzę techniczną z fajnym designem. 

produktywna freelancerka, wyraziste strony internetowe, piekne strony internetowe, chat gpt kurs, e-book chat gpt
portfolio anna króliczek, portfolio produktywna freelancerka, piękne strony www, fajne strony www, kobiece strony wordpress, jak stworzyć stronę, kurs wordpressa, kurs tworzenia stron

moja historia

A było to tak...

Kilka lat temu zamieniłam codzienny mobbing i pracę bez perspektyw na własny fotel, elastyczne godziny pracy i znacznie lepsze pieniądze. Pracowałam jako copywriterka i projektantka stron na WordPressie. Potem na świat przyszły moje dzieciaki, doba zaczęła się kurczyć w zastraszającym tempie, a ja poczułam frustrację i chęć zmian. 

Ale wiesz co? Nic mi nie wychodziło. Goniłam własny ogon, ciągle brakowało mi czasu, nie wyrabiałam za zakrętach. 

Wtedy w moim życiu pojawił się ChatGPT. Odkryłam również potęgę newslettera i mini produktów cyfrowych, tak wdzięcznych do sprzedaży na autopilocie. Zrozumiałam, że mimo mojej introwertycznej natury, mogę mieć biznes, który daje satysfakcje, dobre zarobki i wolność.

Nie jestem już uzależniona od zamieniania godzin na złotówki. Mój biznes zarabia również wtedy, gdy bawię się z dziećmi, jestem na wakacjach lub śpię! To niesamowite uczucie przyniosło mi ulgę i poczucie bezpieczeństwa. A co najważniejsze – osiągnęłam to, mimo swojej introwertycznej natury! Zarabiam codziennie, bez wielkich kampanii sprzedażowych.

Wiem, jak wiele wyzwań stoi przed kobietami, które chcą działać w onlajnie, ale ciągle brakuje im czasu, technicznej wiedzy i odwagi.

Mam więc misję – pokazuję, jak zaprzyjaźnić się z ChatGPT i zautomatyzować sprzedaż.  Zaufało mi już ponad 600 kobiet. Chcesz dołączyć do ich grona? 🌸

ULUBIONE HASŁO

NO RISK

NO MAGIC

kilka ciekawostek

Poznajmy się lepiej!

Nie wyobrażam sobie dnia bez...

Kawy!

A tak naprawdę to kilku...

Moja pierwsza piątka Gallupa to:

Wizjoner

Bliskość, Intelekt, Ukierunkowanie i Empatia

A druga piątka to...

Strateg

Dyscyplina, Aktywator, Odkrywczość i Naprawianie

Uwielbiam...

Białe, wytrawne wino

I ser. Dużo sera.

Chciałabym mieszkać...

W Grecji!

Pić pyszne wino, zajadać oliwkami i cieszyć się słońcem

Mam słabość do...

Gorzkiej czekolady

Zakręconych seriali i podcastów kryminalnych

Anna Króliczek

NIP: 6312488061

kontakt@produktywnafreelancerka.pl

produktywna freelancerka, strony www na zamówienie, najpiękniejsze strony wordpress, kursy chatgpt, kursy biznesowe dla kobiet, mini kursy