wyzwanie za 0 zł! wyzwanie za 0 zł!wyzwanie za 0 zł! wyzwanie za 0 zł! wyzwanie za 0 zł!

wyzwanie za 0 zł! wyzwanie za 0 zł!

Zaplanuj stronę marzeń w 5 prostych krokach!

Chcesz prowadzić biznes, który zapewnia Ci nie tylko satysfakcje, ale i dobre zarobki? Wyjdź ze strefy marzeń i zbuduj własną, piękną i skuteczną stronę!

Zapisz się na wyzwanie za 0 zł i w 5 dni zaplanuj idealną stronę dla swojej marki! 

portfolio anna króliczek, portfolio produktywna freelancerka, piękne strony www, fajne strony www, kobiece strony wordpress, jak stworzyć stronę, kurs wordpressa, kurs tworzenia stron

Przez 5 dni będziesz dostawać ode mnie lekcje video + dodatkowe materiały! Wyzwanie pomoże Ci znaleźć inspiracje, określić kierunek wizualny i zaplanować strukturę strony. 

Zaczynamy 20.06.2024!


Wypełnij formularz i czekaj na lekcje!

A jeśli jeszcze się nie znamy….

Tworzę strony dla przedsiębiorczych kobiet, które pragną prowadzić dochodowy biznes! Jestem także copywriterką i twórczynią kursów online (głównie na temat wykorzystania ChatGPT w małym biznesie). Na pokładzie mam już ponad 1000 zadowolonych kursantek! 

portfolio anna króliczek, portfolio produktywna freelancerka, piękne strony www, fajne strony www, kobiece strony wordpress, jak stworzyć stronę, kurs wordpressa, kurs tworzenia stron

A dlaczego warto słuchać o tym, jak gadam o stronach?

Bo mam spore doświadczenie w ich tworzeniu, a opinie moich klientek mówią same za siebie 🌸

"Ania to dosłownie 5 w 1!!!"

Nie mogłam lepiej trafić! Ania to dosłownie 5 w 1!!!
Nie dość, że ma niesamowity gust i dar do tworzenia przepięknych stronek, biegle porusza się po wszystkich platformach i MEGA ogarnia technikalia, to jeszcze na dodatek jest niesamowicie profesjonalną, rzetelną, konkretną specjalistką i cierpliwym aniołem, który doradzi ci w wielu istotnych kwestiach i zaopiekuje się tobą.

Jestem bardzo wdzięczna za nieocenioną pomoc Ani i nawet nie śniłam, że będę mieć tak cudowną stronkę internetową! Polecam WSZYSTKIM współpracę z Anią, czy to w aspekcie tworzenia nowej www, czy w ramach współpracy, supportu, czegokolwiek! Ta kobieta to ZŁOTO!

"Nie zawiedziesz się"

Współpraca z Anią nad stroną internetową była moją najlepiej podjętą decyzją i jednocześnie niezwykle pozytywnym doświadczeniem.
Ania to profesjonalistka, a cały proces tworzenia strony był świetnie zaplanowany i zorganizowany. Ania posiada niesamowity zmysł kolorystyczny. Potrafiła dopasować elementy graficzne i kolory w sposób, który doskonale wpasowuje się wizję marki i przyciąga uwagę. Przez cały okres współpracy mogłam liczyć ze strony Ani na wsparcie i pomoc. Jej umiejętności, talent i DUŻE pokłady cierpliwości sprawiły, że efekt końcowy przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.

Polecam każdemu współpracę z Anią przy tworzeniu strony internetowej. Nawet jeżeli jeszcze nie wiesz jak dokładnie ma wyglądać Twoja strona, Ania zdecydowanie Ci pomoże.
Jeżeli poszukujesz doskonałej jakości współpracy i niezawodnego partnera do stworzenia wspaniałej strony internetowej, nie zawiedziesz się 🙂

"wyczaruje cuda"

Polecam serdecznie współpracę z Anią!
Moja strona www wyklikana wcześniej samodzielnie już nie straszy. Nabrała wreszcie wyrazu i z dumą mogę pokazywać ją światu 🙂 Ania ma niesamowite wyczucie i zmysł artystyczny, nawet jeśli nie masz jasnej wizji jak Twoja strona ma wyglądać to wyczaruje dosłownie cuda.
Mimo, że miałam swoje teksty i grafiki to Ania dodała do nich magii i smaku, tak jak sama bym nie potrafiła.
Sama współpraca była też bardzo profesjonalna, poukładana, każdy etap przejrzysty i wszystko odbywało się zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że na pewno wrócę nie raz po pomoc!

P.S. Po kilku miesiącach po stworzeniu strony widzę, że mam znacznie więcej odwiedzin witryny z Google, niż wcześniej przez cały rok, działania Ani pod SEO zaczynają przynosić mi również nowe klientki zupełnie organicznie z Google 🙂

Shopping Cart