Miro+AI = wyższy level tworzenia strategii dla marki

Znasz Miro? Jeśli tak, to świetnie! Jeśli nie, pora nadrobić zaległości! Zwłaszcza jeśli uwielbiasz planować, budować strategię i szukać nowych pomysłów i rozwiązań. Miro w połączeniu ze sztuczną inteligencją może wesprzeć Twój mały biznes. Chcesz dowiedzieć się jak? Czytaj dalej!

Mapy myśli stworzone przy pomocy AI

Jeśli prowadzisz (lub planujesz) rozwijać własny biznes, masz pewnie sporo ciekawych pomysłów i koncepcji,  które krążą Ci po głowie. Nieusystematyzowane, niepoukładane, tworzą prawdziwy chaos, z którego często nic nie wynika. 

Co powiesz na jedno magiczne miejsce, w którym mogłabyś poukładać swoje cele i plany szybko, prosto i bez stresu? Tym niezwykłym miejscem jest MIRO – korzystałaś kiedyś? Jeśli nie, w skrócie Ci o nim opowiem.

Miro to taka wielka tablica, na której możesz umieszczać obrazki, notatki i wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. Możesz tworzyć piękne mapy myśli, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, w którą stronę powinnaś podążać i co zrobić, aby odnieść sukces. To wspaniałe miejsce do organizowania swoich super planów! 🌈💫

Mapy myśli są wspaniałym narzędziem na każdym etapie biznesu. 

🌈  pomagają zapanować nad chaosem i zobaczyć jasno zależności między różnymi elementami Twojego biznesu. (kto ma problem z nadmiarem pomysłów, wysyła w odpowiedzi na tego maila hasło: ferment, a ja przybijam wirtualną piąteczkę ;)) 

🚀 Tworzenie map myśli jest naprawdę przydatne, ale bywa trudne i czasochłonne. Często nasze myśli są chaotyczne, a uporządkowanie ich wymaga wysiłku. 

I tutaj pojawia się Miro, niczym rycerz na białym koniu. Dzięki funkcji AI, Miro sprawia, że tworzenie map myśli jest szybkie i przyjemne. 

Co to oznacza w praktyce?

1️⃣ Możesz odkryć nowe niesamowite pomysły na rozwój biznesu  dzięki AI w Miro! I to zupełnie za darmo!

2️⃣ Możesz tworzyć rozbudowane mapy myśli w mgnieniu oka! 

Koniec gadania! Pora na oglądanie 🙂 W tym krótkim tutorialu pokazuję, jak wykorzystać funkcję AI w Miro do tworzenia map myśli (ale nie tylko ;)) 

Super tip – jeśli wygenerowany rezultat Ci nie odpowiada (jest np. za mało rozbudowany) wystarczy wcisnąć przycisk try again (ostatni przykład w filmie).

Pamiętaj, że mapy myśli są nie tylko narzędziem do organizacji myśli, ale również świetnym sposobem na rozwijanie kreatywności i planowanie efektywnych strategii biznesowych. Wykorzystaj Miro i pozwól, aby Twoje pomysły nabrały życia! 💥

Miro znajdziesz tutaj: https://miro.com/app/dashboard/

To co, wypróbujesz Miro z funkcją AI?

A jeśli chcesz działać skuteczniej dzięki ChatGPT wypróbuj mój kurs! Kliknij w grafikę poniżej i zobacz, co dla Ciebie przygotowałam 🙂

kurs chat gpt, jak uzywac chat gpt, jak sie zalogowac chatgpt, polecenia do chat gpt